У 150 г води розчинили 12 г сульфатної кислоти. Знайди масу розчину, що утворився.​


Ответы на вопрос

Отвечает Sagyngali Amanzhan.

Ответ:

162 г

Объяснение:

m(розч.)=m(H₂O)+m(H₂SO₄)=150+12=162 г