Даю 65 Б Доберіть коефіцієнти в рівняннях реакцій. А) АІ + О2 = АІ2О3 .... .. В) K + O2 = K2O Б)

HqO = Hq + O2 ....... Г) KCIO3 = KCI + O2А) С + О2 = СО ...... . В) K + СІ2 = KСІ Б) МqO +Н2 = Мq +Н2O ......... Г)CI2O7 + Н2О= НCIO4

Ответы на вопрос

Отвечает Хаммад Жасмин.

Ответ:

А) 2АІ + 3О2 = 2АІ2О3

В)2 K + 2O2 = 2K2O

Б) 2HqO =2 Hq + O2

Г) 2KCIO3 = 2KCI + 3O2

А) 2С + О2 = 2СО  

В) 2K + СІ2 = 2KСІ

Б) МqO +Н2 = Мq +Н2O  

Г)CI2O7 + Н2О= 2НCIO4

Объяснение: