Сірка,масою 64 г взаємодіє з киснем,утворюючи сульфур (iv)оксид.Обчисліть його обєм,якщо обємна

частка виходу складає 80 %

Ответы на вопрос

Отвечает Сырых Арина.

Ответ:

35,84л

Объяснение:

S + O2 = SO2

n(S) = 64/32 = 2 моль

Vт(SO2) = 2 x 22,4 = 44,8л

Vпр(SO2) = 44,8 x 0,8 = 35,84л