Задача на визначення масової частки поваренної солі NaCl,якщо відомо що в 150 г. води розчинили 13

г. солі

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Екатерина.

Ответ:

W=m(в)/m(р-ра)*100% M(р-ра)=150+13г=163г W=13/163*100%=79% Или 7.9

Объяснение: