Напишіть рівняння реакцій між запропонованими речовинами,де це можливо:Калій гідроксид,

ферум(ІІ)гідроксид, ортофосфатна кислота, цинк,сульфур(ІV)оксид, барій оксид, вода

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Машуля.

Ответ:

Объяснение:

3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O

2KOH + SO2 = K2SO3 + H2O

3Fe(OH)2 + 2H3PO4 = Fe3(PO4)2 + 6H2O

2H3PO4 + 3Zn = Zn3(PO4)2 + 3H2

2H3PO4 + 3BaO = Ba3(PO4)2 + 3H2O

Zn + H2O = ZnO + H2

SO2 + BaO = BaSO3

SO2 + H2O = H2SO3

BaO + H2O = Ba(OH)2