Обчислить об‘єм газу (н.у), що утвориться у результаті реакції між етановою кислотою, узятую у

надлишку, та магній карбонатом самою 16.8 г А.)2,24 л Б.) 4,48 л В.) 44,8 л Г.) 22,4 л (Даю 15 балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Ответ:

Б - 4,48 л

Объяснение:

2CH3COOH + MgCO3 = (CH3COO)2Mg + CO2 + H2O

n (MgCO3) = 16,8/84 = 0,2 моль

V (CO2) = 22,4*0,2 = 4,48 л