Написати рівняння хімічних реакцій CuO + HCl; K2O + HCl ; Na + H2SO4 → K + H2SO4 →​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Лиза.

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

K2O + 2HCl = 2KCl + H2O

2Na + H2SO4 = Na2SO4 + H2

2K + H2SO4 = K2SO4 + H2