Відносна густина деякого газу за киснем дорівнює 2.Який об'єм за нормальних умов займає 6,4 г цього

газу ооооооочень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Мингазутдинов Галияр.

Ответ:

Дано : Do2(газу) = 2

Знайти : Dh2(газу) - ?

Розв'язання :

Do2(газу) = M(газу) / M(O2), M(газу) / M(O2) = 2

M(газу) = 2 * M(O2) = 2 * 32 г/моль = 64 г/моль

Dh2(газу) = M(газу) / M(H2) = 64 г/моль : 2 г/моль = 32

Відповідь : Dh2(газу) = 32