Кількість речовини CaCO3= 0,25 моль, знайти об'єм CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Никита.

Дано:

n(CaCO3) =0,25моль

Найти:

V(CO2) -?

Решение:

CaCO3=CaO+CO2

n(CaCO3) =n(CO2) =0,25моль

V(CO2)=n*Vm=0,25моль*22,4л/моль=5,6л

Ответ: V(CO2) =5,6л