То У лабораторних умовах можна отримати кисень реакціями розкладу оксигеновмісних речовин. Укажи

коефіцієнти у рівнянні реакції та обчисли їх суму.Якщо потрібно поставити коефіцієнт 1, залишай комірку порожньою. HgO = Hg + O2↑ :Сума коефіцієнтів реакції: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Ответ:

HgO = Hg+O2

Объяснение:

2HgO = 2Hg +_O2

Сума = 2+2+1=5