під час взаємодії лужного металу, масою 3,5 г з водою виділився газ об‘ємом 5,6 г. Назвіть метал,

вкажіть його відносну молекулярну масу

Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Таня.

Ответ:

Дано: m(R)=3,5 г

V(H2)=5,6г

Объяснение:2R+H2O=H2↑+R2O

n=V/Vm=5,6г/22,4г/моль=0,4моль

x/2=0,4/1 =1,8моль

M=m*n=1,8моль*3,5г=6,3г/моль (Li)