Маємо 420 г 25% розчину, до якого додали 250 мл води. Визначити масову частку у новоутвореному

розчині. 250 мл води = 250 г води.

Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Ответ:

Дано:

m(розч)-420г

w-25%

m(H2O)-250мл=250г

Знайти:

w-?

Розв'язок:

m-25×420/100=105г

m(розч)-420×250=670г

w-105/670×100=15,7г