3.Яка масова частка солі буде у розчині, якщо розчинити 20г кухонної солі у 180г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Бобылев Валерий.
  1. Объяснение:

масова частка солі в утвореному розчині становить 0,1 або 10%

Объяснение:

дано:

m (солі) = 20 г

m (води) = 180 г

Знайти : w (cолі) - ?

Розвязання:

Визначаємо масу розчину m (р-ну) = m (води) + m( солі) = 180 г +20 г = 200 г

2. Визначаємо масову частку солі в утвореному розчині :

w (солі) = m ( солі) / m (р-ну)

w (солі) = 20 г / 180 г = 0,1 або 10%

Выдповідь: масова частка солі в утвореному розчині становить 0,1 або 10%