Сіль, масою 85 г розчинилися у воді об'ємом 110 мл. Обчислити масову частку солі розчину ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Еля.

Ответ:

m раствора = 85+110=195 г

w соли = 85/195=0,4359 или 43,59%