Наведіть 4,5 способів добування магній хлориду,купрум(II) сульфату. Складіть відповідні рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Дмитрий.

ответ во вложении........



Отвечает Орлов Илья.

Ответ:

1)Mg + Cl2 = MgCl2

MgO + 2HCl + C = MgCl2 + CO + H2

Mg(OH)2 + 2KCl = MgCl2 + 2KOH

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

Mg + CaCl2 + 2C = MgCl2 + CaC2

2)Cu + FeSO4 = CuSO4 + Fe

2Cu + O2 + 2H2SO4 = 2CuSO4 + 2H2O

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O

5Cu + 4H2SO4 = 3CuSO4 + Cu2S + 4H2O