ДАЮ 40 БАЛОВ!!! Записати схему генетичних зв’язків основних класів сполук на прикладі фосфору: P

-> P2O5 -> H3PO4 -> Na3PO4 (скласти рівняння реакцій)

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Катя.

Ответ:

Объяснение:

4P +5 O2 = 2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

H3PO4 +3 NaOH = Na3PO4 + 3H2O