Для засолення огірків використовують 6% розчин кухонної солі. Обчисліть масу солі(в грамах)

необхідної для приготування розчину масою 2,5 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарева Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 2,5 кг = 2500 г

W(в-ва) = 6%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100 % = 2500 *6 / 100% =150 г