3. До оксидів неметалічних елементів додати воду,написати рівняння реакційутворення

кислот,розставити коефіцієнти​ помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

CO2 +H2O= H2CO3

SO3 +H2O= H2SO4

P2O5 + 3H2O= 2H3PO4

SO2+H2O=H2SO3

N2O5+H2O=2HNO3