P-p2o5-h3po4-k3po4 рівняння реакцій


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Объяснение:

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+6K=2K3PO4+3H2