Здійсніть перетворення. Назвіть одержані органічні речовини C₂H₄ ⇒ C₂H₅OH ⇒ CH₃-COH ⇒ CH₃-COOH ⇒

Cl-CH₂-COOH ⇒ NH₂-CH₂-COOH

Ответы на вопрос

Отвечает Головлёв Дмитрий.

C2H4 + H2O = C2H5OH (этанол)

3CH3-CH2-OH + K2Cr2O7 + 4H2SO4 = 3CH3-COH (этаналь) + K2SO4 (сульфат калия) + Cr2(SO4)3 (сульфат хрома (3)) + 7H2O (вода)

CH3-COH + Ag2O = CH3-COOH (уксусная кислота) + 2Ag (серебро)

CH3-COOH + Cl2 (hv, то есть реакция идёт на свету) = CH2-Cl-COOH (монохлоруксусная кислота) + HCl (хлороводород)

CH2-Cl-COOH + NH3 = NH2-CH2-COOH (глицин) + HCl (хлороводород)