Здійснити перетворення за схемою: А) Ca - Ca(OH)2 – CaBr, HBr Б) Zn(NO3)2 – Zn(OH), —ZnCl, BaZnO2


Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2

Ca(OH)2 + HBr = CaBr2 + 2H2O

CaBr2 + H2 = Ca + 2HBr

Zn(NO3)2 + 2KOH = Zn(OH)2 + 2KNO3

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O

ZnCl2 + 2Ba(OH)2 = BaZnO2 + BaCl2 + 2H2O