Напишіть рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити перетворення:

a)Cu(NO3)2—>Zn(NO3)2—>AI(NO3)3—>Mg(NO3)2. б)Fe2(SO4)3—>Fe(OH)3—>Fe(NO3)3—>FePO4. в)ZnSO4—>ZnCO3—>ZnSO4—>Zn(NO3)2—>Zn3(PO4)2. Сроооооочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Азамат.

Ответ:

а)Cu(NO3)2 + ZnSO4 = Zn(NO3)2 + CuSO4

3Zn(NO3)2 + 2Al = 3Zn + 2Al(NO3)3

2Al(NO3)3 + 3Mg = 3Mg(NO3)2 + 2Al

б) Fe2(SO4)3 + 6NaOH = 2Fe(OH)3 + 3Na2SO4

Fe(OH)3 + 3HNO3 = Fe(NO3)3 + 3H2O

Fe(NO3)3 + 3K3PO4 = FePO4 + 3KNO3

в) ZnSO4 = ZnCO3 = ZnSO4 = Zn(NO3)2 = Zn3(PO4)2

ZnSO4 + H2CO3 = ZnCO3 + H2SO4 - реакция обратимая

ZnSO4 + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + H2SO4

3Zn(NO3)2 + 2H3PO4 = Zn3(PO4)2 + 6HNO3

Объяснение:

я