Який об'єм водню(н. у) в ділиться, якщо з водою прореагує 0,4 г кальцію?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шеркунов Дима.

Дано:

m(Ca) = 0.4 г

V(H2) - ?

2H2O+Ca = Ca(OH)2 + H2

Складаємо пропорцію:

0,4 г - Хл

0,8 г - 22,4л

х= 0,4*22,4/0,8 = 11,2л

Відповідь: V(H2) - 11,2 л.

Якщо відповідь виявилася корисною, будь ласка, відмітьте її як кращу)

Отвечает Третьяченко Рома.

х= 0,4*22,4/0,8 = 11,2л

Відповідь: V(H2) - 11,2 л.