До 400 г розчину натрій гідроксиду з масовою часткою лугу 20 % додали 400 мл води, Визначте масову

частку лугу в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Дано:

m(розч)-400г

w-20%

m(H2O)-400мл=400г

знайти:

w(лугу)-?

розв'язок:

m-400×20/100=80г

m(розч)-400+400=800г

w-80/800×100%=10%

відповідь:масова частка лугу в новоутвореному розчині дорівнює 10%