Знайти масову частку розчиненої речовини що складається з 165 г води та 7 г солі??? Пліс...

Срочно...​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 7 г

m(р-ля) = 165 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 7 + 165 = 172 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 7 / 172  *100% =4%