При взаємодії металу, який розташований в головній підгрупі 1 групи, масою 6,9 г з водою виділилось

3,36 л водню. Визначте невідомий метал.

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.

Ответ:

Na - Натрий

Объяснение:

Дано:

m(мет) - 6,9 г

V(H2) - 3,36 л

Найти:

неизвестный металл

Ме+Н2О=МеОН+Н2

Пропорция:

(6,92*22,4)/3.36=46

46/2=23 - Натрий