Здійснити таке перетворення Cu-CuCl-Cu(OH)2-CuS.і розставити коефіцієнти​. поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Ответ:

Объяснение:

Cu+Cl2=CuCl2

CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl

Cu(OH)2 + H2S = CuS + 2H2O