Задача. Підчас взаємодії заліза з розведеною сульфатною кислотою виділилось 33,6л водню (н.у.).

Обчисліть масу заліза, яка вступила в реакцію. СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кривенок Богдан.

Ответ:

84 г

Объяснение:

Fe + H2SO4 -> FeSO4 + H2;

n(H2) = v(H2)/Vm = 33.6/22.4 = 1.5 моль = n(Fe);

m(Fe) = n(Fe)*M(Fe) = 1.5 * 56 = 84 г