До 120 грамів розчину соди W2% + 20грам соди . визначити масову частку новоутворенного розчину

СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Галенко Софья.

М(соды) =120*2%/100%=2.4г

W(соды)= (2.4+20/(120+20))*100=16%