9. Запишіть рівняння реакції горіння /окиснення/ складних речовин: а) C6H6:б) NH3, до азоту і

води:в) С2Н6О:​

Ответы на вопрос

Отвечает Столмакова Влада.

Ответ:

а) 2C6H6 + 15O2 = 12CO2 + 6H2O

б) 4NH3 + 3O2 = 2N2 + 6H2O

в) C2H6O + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

Объяснение: