Яка маса кальцій оксиду утворилася при термічному розкладі СаСО3 m=200кг з масовою часткою домішок

7%

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Даша.

Ответ:

СаСО3 = СаО + СО2

M (СаО) = 0,056 кг/моль

М (СаСО3) = 0,1 кг/моль

m (СаСО3) = 200кг*(100%-7%)/100%=186 кг

из 0,1 кг СаСО3  -- 0,056 кг СаО

из 186 кг --------------- х кг

х= 186*0,056/0,1 = 104,16 кг