в результаті розчинення карбон(IV) оксиду у воді утворилась вугільна кислота. укажи масу кислоти

яку можна отримати з 425,6л карбон (IV) оксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Ксения.

Ответ:

1178 г

Объяснение:

CO2 + H2O = H2CO3

n(CO2) = 425,6/22,4 = 19 моль

n(H2CO3) = n(CO2) = 19 моль

m(H2CO3) = 19 x 62 = 1178 г