До 450 г розчину калій хлориду KCl з масовою часткою солі 21 % додали ще 16 г цієї самої солі.

Встанови масову частку калій хлориду KCl в утвореному розчині:

Ответы на вопрос

Отвечает Пушенко Анастасия.

Ответ:

23,7%

Объяснение:

Применяем правило креста

21%(раствор) (100-х) массовых частей

х%

100%(соль) (х-21) массовых частей

составляем пропорцию:

(100-х)=450г

(х-21)=16г

(100-х)/(х-21)=450/16 х=23,7%