перетворіть схеми реакцій у рівняння, поставивши коефіцієнти: а)ZnO + H2O -> Zn (OH)2, б) As2O3

+ H2O -> H3A5O3, в) PH3 + O2 -> P2O5+H2O.​

Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Ответ:

Объяснение:

ZnO + H2O = Zn(OH)2

As2O3 + 3H2O = 2H3AsO3

2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O