4. Обчисліть об'єм водню який утворюється у результаті взаємодії хлоридної кислоти з магнієм

масою 4,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Grieger Jennifer.

Ответ:

4,48 л

Объяснение:

Mg + 2HCl = MgСl2 + H2

x = (4,8×22,4)/24 = 4,48 л