16.Вирішити генетичний ланцюжок перетворень Al → Al2O3 → Al Cl3 → Al (OH)3 Al2O3 → Al → Na

[Al(OH)4]​

Ответы на вопрос

Отвечает Леон Саша.

Ответ:

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaCl

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

2Al2O3 = 4Al + 3O2

2Al + 2NaOH + 6H2O = 2Na[Al(OH)4] + 3H2