Завдання 75. Розв'яніть задачу. Яку масу (г) речовини Cu(OH)2, (продукт реакції) можна отриматиз

70 г речовини CuSO4 (реагент) за реакцією:CuSO4 + NaOH --- Cu(OH)2 - Na2SO4,​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Демид.

m(CuSO4) = 70 g

m(Cu(OH)2) - ?

n(CuSO4) = 70 / 160 = 0.4375 mol

0.4375 mol                x mol

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

1 mol                           1 mol

1:0.4375 = 1:x

x = 0.4375

m(Cu(OH)2) = 0.4375 * 98 = 42.875 g

Ответ: 42.875 g .