13. Обчисліть молярну масу (г/моль) речовини, формула якої NH4NO3- 13. Обчисліть молярну масу

(г/моль) речовини, формула якої NH4NO3-

Ответы на вопрос

Отвечает Кодилов Никита.

Ответ:

Mr(NH_4NO_3) = 80 г/моль.

Объяснение:

Mr(NH_4NO_3) = 14 + 1 * 4 + 14 + 16 *3 = 14 + 4 + 14 + 48 = 80 г/моль.