Який об'єм SO2 прореагував із натрій гідроксидом за н.у., якщо кількість речовини солі, що

утворилась 0,2 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Ответ:

4.48л

Объяснение:

2 NaOH + SO2 → H2O + Na2SO3

хмольSO2  -------- 0,2моль Na2SO3

 1мольSO2  -------- 1моль Na2SO3

хмольSO2=0,2*1/1=0,2моль

V(SO2)=n*Vm=0.2*22.4=4.48л