Обчисліть масу (г) осаду, що утворився внаслідок взаємодії гідроген сульфіду з плюмбум (II)(

нітратом масою 9934 г у розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Даша.

Ответ:

дано

m(Pb(NO3)2) = 9934 g

----------------------

m(PbS) - ?

H2S+Pb(NO3)2-->PbS+2HNO3

M(Pb(NO3)2) = 331 g/mol

n(Pb(NO3)2) = m(Pb(NO3)2) / M(Pb(NO3)2) = 9934 / 331 = 30 mol

n(Pb(NO3)2) = n(PbS) = 30 mol

M(PbS) =207 + 32 = 239 g/mol

m(PbS) = n(PbS)  * M(PbS) = 30 * 239 = 7170 g

ответ 7170 гр

Объяснение:

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

масса 7172,8........ ......