Яка кількість речовини становить 4·10²⁵ молекул нітроген (II) оксиду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Ответ:

≈2,6 моль

Объяснение:

Дано:

N - 4*10²⁵ молекул

NO - нітроген (||) оксид

Знайти:

n(NO)

Розв'язок

n= N/NА (NА - число Авогадро, воно завжди дорівнює 6,02*10²³

А далі підставляємо (зверху є фото)

Степені скорочуються і залишається 4²/6,02 = 16/6,02 ≈ 2,6 моль