490 г 1% розчину H2SO4 кислоти прореагував з достатньою кількістю BaCl,визначити масу осаду що

утворився​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:

11,65 г осадка сульфата бария.

Объяснение:

H₂SO₄ + BaCl₂ ⟹ BaSO₄↓ + 2HCl

n(H₂SO₄) = 0,01 · 490 г / 98 г/моль = 0,05 моль

n(BaSO₄) = n(H₂SO₄) = 0,05 моль

m(BaSO₄) = 0,05 моль · 233 г/моль = 11,65 г.