Формула НF знайти масову частку F даю 20 б пж розпишіть бо мені не розписують:(.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Юля.

Відповідь:

W ( F ) = 95%

Пояснення:

Дано:

HF

Знайти:

W ( F ) - ?

Рішення:

Використовуємо формулу масової частки елементу в сполуці:

W ( E ) = Ar ( E ) x n ( E ) / Mr ( речовини )

W ( F ) = 19 х 1 = 19 / 20 = 0,95 або 95%