Визначити маси солі і води, які слід взяти для добування 350г розчину з масовою часткою солі 8%


Ответы на вопрос

Отвечает Мулюкин Алексей.

Ответ:

Объяснение:

m(соли)=m(p-pa)*w(соли)=350*0.08=28г

m(h2o)=m(p-pa)-m(соли)=350-28=322г