Обчисліть кількість речовин,що містить CaO масою 120 г


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaO)=120 г

----------------------

n(CaO)-?

Розв*язок:

Визначаємо кількість речовини СаО  за формулою:

n=m/M

M(CaO)=40+16=56 г/моль

n(CaO)=120г / 56г/моль=2,14 моль

Відповідь: n(CaO)=2,14 моль