Розрахувати молекулярну масу та масові частки елементів у формулі NaCIO4


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

Ответ:

Объяснение:

Перхлорат натрия

Mr(NaCIO4) = 23 + 35.5+ 16*4 =122.5 г/моль

W(Na) = Ar(Na) *n / Mr(NaCIO4)  *100% = 23*1 / 122,5  *100% =18,77%

W(H) = Ar(Cl) *n / Mr(NaCIO4)  *100% = 35,5*1 / 122,5  *100% =28,98%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(NaCIO4)  *100% = 16*4 /122,5  *100% =52,25%