Визначте масу Сульфуру в суміш, що містить 1,4 моль натрій сульфіду та 0,6 моль алюміній сульфіду​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Вова.

Відповідь:

Na2S

в 1,4моль Na2S міститься 1,4 моль  S

AI2S3

в 0,6 моль AI2S3 міститься 0,6*3=1,8моль S

всього  в суміші міститься 1,4+1,8=3,4моль S

М(S)=32г/моль

m(S)=3,4*32=108,8г Сульфуру

Пояснення: