У 750г розчину знаходиться 50н ферум(2) сульфату. Визначте масову частку солі в розчині? Потрібно

дуже терміново ​

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(розчин)=750г

m(FeSO4)=50г

w(FeSO4) - ?

Решение.

w(FeSO4)=(m(FeSO4)/m(розчин))*100%=50/750*100%=6.67%.