Обчислити масу продуктів реакції що утворились при згорянні етену об'ємом 148л


Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Відповідь:

C2H4+3O2=2CO2+2H2O

M(CO2)=44г/моль

M(H2O)=18г/моль

nC2H4:nCO2:nH2O=1:2:2

n(C2H4)=148/22,4=6,6моль

n(CO2)=6,6*2=13,2моль

m(CO2)=13,2*44=580,8г

n(H2O)=6,6*2=13,2моль

m(H2O)=13,2*18=237,6г

Пояснення: