5.Обчисліть формульну масу таких речовин: А) CaC2, Б) KNO3, B) C6H12O6СРОЧНО!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Проминская Алина.

Ответ:

Объяснение:

CaC₂

Mr(CaC₂)=Ar(Ca)+2×Ar(C)=40+2×12=64

KNO₃

Mr(KNO₃)=Ar(K)+Ar(N)+3×Ar(O)=39+14+3×16=101

C₆H₁₂O₆

Mr(C₆H₁₂O₆)=6×Ar(C)+12×Ar(H)+6×Ar(O)=6×12+12×1+6×16=180

Відносна формульна маса - це відношення маси формульної одиниці до 1/12 маси атома Карбону.  Позначається і обчислюється так само, як і відносна молекулярна маса.